KONTAKTY

Birida s.r.o.
Komenského 104
512 63 Rovensko p.Tr.
tel: +420 731 607 883, 774 727 819
info(a)birida.cz

NOVINKY

arr3Zasilkovna.czVážení zákazníci,vzhledem k novému ceníku (platný od 1.3.2019) a novému způsobu účtování poštovného... arr3Nové zbožíAktuálně pro naše zákazníky připravujeme nabídku nového zboží, které se již brzy objeví v nabídce... arr3Platby on-line kartouVážení zákazníci, přidali jsme pro Vás další platební metodu - Platba online kartou, která je...

Úvod » Mořská tráva

Mořská tráva

Mořská tráva, nebo také vocha mořská, zostra marina, je vodní rostlina, žijící ve slaných vodách v malých hloubkách, kam ještě dopadá plné sluneční světlo. Porost mořské trávy tvoří pod hladinou poměrně rozlehlé louky podobné těm nad hladinou… Nejvíce je rozšířena v Bangladéši (pod názvem Kaisa) na březích řeky Gangy a Bharmaputry v období monzunových dešťů.
Když stvoly trávy dosáhnou výšky asi jednoho metru, opatrně se seříznou a po usušení se z trávy vyrábí košíky, prostírání, misky, ošatky a užitkové předměty i dekorace vysoké kvality. Kromě již zmiňovaných produktů se z ní vyrábí také nábytek, lehátka či matrace nebo se zpracovává také jako hnojivo. Jedná se o přírodní, ekologický materiál, kterého je na planetě dostatek.

Řadit podle 
Výrobce  

N2JjNWE3Z